• +90 212 671 49 41

İda Matbaa Kurumsal

İda Matbaa ve Tasarım Hizmetleri 10 yılı aşkın reklamcılık ve matbaacılık deneyimiyle kurulan, ekip ruhuyla hareket ederek müşteri memnuniyetini ilke edinen bir matbaa reklam ajansıdır.

Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden İda Matbaa ve Tasarım Hizmetleri, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede, maksimum kalite de çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin hedef kitlesi ile daha sağlam ve kolay bağlar kurmasını sağlar. İnteraktif dünyanın avantajlarından faydalanır, yenilikçi projeler oluşturarak kaliteli hizmet ve alternatif fiyat seçenekleri sunarak müşterilerine olanaklar yaratmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü daima genişlemekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. İda Matbaa ve Tasarım Hizmetleri, başarılı bir reklamın temelinde müşteriyi ve hedef kitleyi doğru anlamanın yattığını iyi bilir. En mükemmel reklamın bile öncelikle bir fikir ve doğru strateji ile başarıya ulaştırıldığını asla aklından çıkarmaz. Söylenen söz kadar nasıl söylendiğinin de önemli olduğu günümüzde, etkileyici grafikler kullanarak hedef kitle ile iletişim kurar, dijital çağın tüm avantajlarından yararlanır.